Przed nami czas próby

Stanęliśmy jako społeczność szkolna przed czasem próby. Początkowa euforia wśród naszych dzieci z faktu, że szkoły nie ma, będą dłuższe ferie itp. już są za nami. Powoli wdrażamy się w nowe realia walcząc na co dzień z rzeczami których na początku roku szkolnego jeszcze sobie nawet nie wyobrażaliśmy. To bardzo trudny czas, zarówno dla dzieci wdrażających się w „nauczanie domowe” , rodziców którzy wbrew powszechnej opinii, w większości dalej pracują i dodatkowo próbują ogarnąć dodatkowe obowiązki, opiekę nad dziećmi itp. To również bardzo trudny czas dla nauczycieli, którzy z dnia na dzień muszą przestawić metody nauczania, sposoby dotarcia do uczniów, przeorganizowanie materiału który uczniowie powinni opanować.

Szczególnie teraz bardzo ważny jest spokój, dobre relację, wzajemne zrozumienie i szacunek. To bardzo trudny czas, czas próby której do tej pory nie przechodziliśmy. Zdajmy ten egzamin pozytywnie.

Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom, oraz Uczniom Szkoły Podstawowej nr 32 w Lublinie w imieniu Rady Rodziców tego wszystkiego oraz przede wszystkim zdrowia życzy przewodniczący Rady Tomasz Abramczyk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s